ENIGMA

ENIGMAweb.ch/pl/praca

Tryb dzienny & nocny

Wolne stanowiska

u ENIGMAweb

Stan , 9200 Gossau SG

WordPress Developer (Frontend / Backend) - Freelancer (80% - 100%)

W ENIGMA projektujemy specjalistyczne strony internetowe i aplikacje e-commerce.
To ogłoszenie pracy jest skierowane do osób z doświadczeniem, szukamy programisty z praktycznym doświadczeniem w technologii e-commerce. Oferujemy stałą, stabilną współpracę oraz ciągłość zadań i zamówień.

Zadania:
  • Budowa i konfiguracja stron internetowych i sklepów online,
  • Tworzenie motywów i wtyczek zgodnie z wytycznymi i projektami,
  • Optymalizacja wydajności i prędkości,
  • Optymalizacja SEO stron internetowych,
  • Udział w warsztatach i analizach,
  • Tworzenie ofert,
  • Wsparcie przy wewnętrznych projektach.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w podobnej pozycji, wsparte portfolio,
  • Doświadczenie w tworzeniu motywów i wtyczek,
  • Bardzo dobre umiejętności w Wordpressie,
  • Bardzo dobre umiejętności w Woocommerce, Gutenberg-Blöcken,
  • Zdolność do realizacji projektów graficznych,
  • Dobre umiejętności w HTML5, PHP, JS & CSS3,
  • Samodzielność, zaangażowanie i konsekwencja,
  • Zmysł estetyczny,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Benefity:
  • Samodzielność i niezależność,
  • Praca zdalna,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Telefon służbowy,
  • Kompletny sprzęt komputerowy,
  • 5 tygodni urlopu,
  • Atmosfera daleka od kultury korporacyjnej.

Aplikacja o pracę:
Proszę przesłać wszystkie dokumenty na info@enigmaweb.ch
Proszę podać zakres umiejętności oraz oczekiwaną wynagrodzenie.

Polityka prywatności & Wydawnictwo